Výroba - Trenčiansky kraj
Počet fungujúcich firiem v odbore Výroba, Trenčiansky kraj: 3 980.
Najväčšie firmy podľa tržieb (100)
- ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.
Pravenec, IČO 35920050tržby 188,1 mil. € - Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.
Dubnica nad Váhom, IČO 36650871tržby 145,5 mil. € - LOWA PRODUCTION s. r. o.
Bošany, IČO 31420796tržby 121,5 mil. € - Akebono Brake Slovakia s. r. o.
Trenčín, IČO 47719311tržby 92,9 mil. € - thyssenkrupp rothe erde Slovakia, a.s.
Považská Bystrica, IČO 31626599tržby 78,4 mil. € - MAN Components s.r.o.
Bánovce nad Bebravou, IČO 36348783tržby 78,1 mil. € - Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 31416373tržby 64,4 mil. € - MILSY a.s.
Bánovce nad Bebravou, IČO 31412572tržby 61,5 mil. € - MEDEKO CAST s.r.o.
Považská Bystrica, IČO 31615007tržby 52,4 mil. € - CEMMAC a.s.
Horné Srnie, IČO 31412106tržby 50,5 mil. € - Booster Precision Components (Belusa) s.r.o.
Beluša, IČO 47236787tržby 45,8 mil. € - DT - Slovenská výhybkáreň, s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 36323969tržby 43 mil. € - Branson Ultrasonics, a.s.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 50123173tržby 41,1 mil. € - Levare Cable, s. r. o.
Dubnica nad Váhom, IČO 36299626tržby 39,9 mil. € - PORFIX - pórobetón, a.s.
Zemianske Kostoľany, IČO 31562175tržby 34,9 mil. € - Rademaker Slovakia s.r.o.
Považská Bystrica, IČO 36310069tržby 31 mil. € - FERRMONT, a.s.
Púchov, IČO 31619916tržby 30,5 mil. € - Askoll Slovakia s. r. o.
Potvorice, IČO 31445977tržby 27,8 mil. € - Fischer TireTech Slovakia, s. r. o.
Trenčín, IČO 50599666tržby 26,4 mil. € - SVAMAN spol. s r.o.
Myjava, IČO 31103511tržby 24,1 mil. € - PELLENC s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 36310212tržby 21,4 mil. € - SP Moulding Slovakia s. r. o.
Pobedim, IČO 36286559tržby 21,2 mil. € - LADCE Betón, s.r.o.
Ladce, IČO 31333389tržby 20,4 mil. € - Jecture Slovakia, s. r. o.
Trenčianske Stankovce, IČO 36297984tržby 19,4 mil. € - OLD HEROLD, s.r.o.
Trenčín, IČO 36380547tržby 19,3 mil. € - ECO-BAGS, s.r.o.
Myjava, IČO 36640581tržby 18,8 mil. € - AAF International s.r.o.
Trenčín, IČO 36342297tržby 17,2 mil. € - Gleistein s.r.o.
Trenčín, IČO 36298506tržby 17,2 mil. € - BELVE, s.r.o.
Stará Turá, IČO 34111115tržby 17 mil. € - HÔRKA s.r.o.
Trenčianska Teplá, IČO 36314196tržby 16,4 mil. € - Letecké opravovne Trenčín, a.s.
Trenčín, IČO 36351156tržby 15,7 mil. € - ELETTROMIL SLOVAKIA, spol. s r.o.
Bánovce nad Bebravou, IČO 35855801tržby 15,4 mil. € - CHIRANA Medical, a.s.
Stará Turá, IČO 36322300tržby 15,2 mil. € - ACG Air & Gas Solutions SK s.r.o.
Vaďovce, IČO 36668311tržby 14,6 mil. € - KONŠTRUKTA - Industry, akciová spoločnosť
Trenčín, IČO 34139664tržby 14,3 mil. € - KUK COILS Slovakia s. r. o.
Trenčianska Teplá, IČO 45575312tržby 13,9 mil. € - HAINBUCH Slovakia s. r. o.
Dubnica nad Váhom, IČO 36294659tržby 13,2 mil. € - Karton.sk, s. r. o.
Prievidza, IČO 36324621tržby 13,1 mil. € - NES Nová Dubnica s.r.o.
Nová Dubnica, IČO 50581881tržby 13 mil. € - STAVOKOV, spol. s r.o.
Trenčín, IČO 34108777tržby 12,9 mil. € - TIMM SLOVAKIA, s.r.o.
Trenčín, IČO 36316989tržby 12,8 mil. € - Hüsler Produktion, s.r.o.
Bánovce nad Bebravou, IČO 36318001tržby 12,5 mil. € - KARTESIS SK s. r. o.
Považská Bystrica, IČO 46079483tržby 12,3 mil. € - Desma Slovakia s.r.o.
Považská Bystrica, IČO 36330761tržby 12,2 mil. € - FIMABO spol. s r.o.
Potvorice, IČO 31433979tržby 10,8 mil. € - Ferno Slovakia s.r.o.
Bošáca, IČO 35809400tržby 10 mil. € - KOVYT, spol. s r.o.
Bánovce nad Bebravou, IČO 31433774tržby 9,8 mil. € - Virtual Reality Media, a.s.
Trenčín, IČO 36318388tržby 9,5 mil. € - VS - MONT, s.r.o.
Lazy pod Makytou, IČO 31601413tržby 9,2 mil. € - MAT-obaly, s.r.o.
Prievidza, IČO 36315303tržby 9 mil. € - CEMMAC Beton s. r. o.
Horné Srnie, IČO 53615905tržby 8,7 mil. € - Masterwork Corp s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 50033824tržby 8,7 mil. € - SUBTIL Slovakia, s.r.o.
Myjava, IČO 31429823tržby 8,6 mil. € - Arnold izolácie k.s.
Šišov, IČO 35746688tržby 8,2 mil. € - JZM - Paletové nadstavby s. r. o.
Kočovce, IČO 47582596tržby 7,5 mil. € - JUSTUR, spol. s r. o.
Stará Turá, IČO 31102450tržby 7,2 mil. € - Spanner SK, k.s.
Považská Bystrica, IČO 36348287tržby 7,1 mil. € - HPM Therm, s.r.o.
Moravské Lieskové, IČO 36305286tržby 6,8 mil. € - METALLFORM, s.r.o.
Beluša, IČO 36367575tržby 6,5 mil. € - Lesjöfors Springs Slovakia s.r.o.
Myjava, IČO 17772672tržby 6,2 mil. € - Caravita Europe, s.r.o.
Trenčín, IČO 36340341tržby 6,1 mil. € - JAMP SVORADA s.r.o.
Dubnica nad Váhom, IČO 36309991tržby 5,6 mil. € - TDK - Slovakia s.r.o.
Považská Bystrica, IČO 31643019tržby 5,6 mil. € - M-CAST s.r.o.
Považská Bystrica, IČO 36792314tržby 5,5 mil. € - Atelier Gergely, spol. s. r. o.
Stará Turá, IČO 31360581tržby 5,5 mil. € - Kraftec, s.r.o.
Trenčianske Teplice, IČO 54072247tržby 5,2 mil. € - DCA Industry, s. r. o.
Nová Dubnica, IČO 46079645tržby 5,1 mil. € - GUZMÄNNER s.r.o.
Trenčín, IČO 51670941tržby 4,7 mil. € - AOKI Slovakia s.r.o.
Dubnica nad Váhom, IČO 47092581tržby 4,6 mil. € - Badertscher SK s. r. o.
Nová Dubnica, IČO 35927071tržby 4,5 mil. € - ALUPLAST s.r.o.
Prievidza, IČO 31578161tržby 4,5 mil. € - Lacnea Slovakia, s. r. o.
Trenčín, IČO 44110219tržby 4,4 mil. € - TECHKLIMA, s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 36312363tržby 4,3 mil. € - LES, s.r.o.
Trenčín, IČO 36315796tržby 4,3 mil. € - S2E Slovakia, s. r. o.
Trenčianske Stankovce, IČO 47627981tržby 4,1 mil. € - KOMPAVA spol. s r. o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 36293296tržby 4,1 mil. € - MIKON spol. s r.o.
Pruské, IČO 31560903tržby 4,1 mil. € - ICS ice cleaning systems s. r. o.
Považská Bystrica, IČO 45570370tržby 4 mil. € - FIMAD, s.r.o.
Dubnica nad Váhom, IČO 36297844tržby 3,9 mil. € - LADO, s.r.o.
Prievidza, IČO 36330400tržby 3,7 mil. € - STAFIS, s.r.o.
Trenčín, IČO 36305103tržby 3,7 mil. € - BOGUMA, s.r.o.
Bošany, IČO 35922087tržby 3,6 mil. € - ZVS-Armory, s.r.o.
Prievidza, IČO 46100466tržby 3,5 mil. € - Mikka, s.r.o.
Bánovce nad Bebravou, IČO 46511695tržby 3,4 mil. € - LEBO Slovakia, s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 44303891tržby 3,2 mil. € - E METALL, a.s.
Nová Dubnica, IČO 36336165tržby 3,2 mil. € - A.T.O.S. LR, s.r.o.
Prievidza, IČO 36330736tržby 3,2 mil. € - HiProTech s.r.o.
Hatné, IČO 50115618tržby 3,1 mil. € - ALUTEC KK, s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom, IČO 45528527tržby 3,1 mil. € - PEKOS spol. s r.o.
Považská Bystrica, IČO 31564275tržby 3,1 mil. € - MAPO s.r.o.
Partizánske, IČO 43802478tržby 3 mil. € - Böhm Fertigungstechnik - Slowakei, s.r.o.
Trenčianska Turná, IČO 36330965tržby 3 mil. € - LAURIS R.M. s. r. o.
Kálnica, IČO 44128177tržby 2,9 mil. € - WELLCORE, s. r. o.
Pruské, IČO 44290152tržby 2,8 mil. € - DUKE, s.r.o.
Prievidza, IČO 36338737tržby 2,8 mil. € - MEVO TECHNOLOGY spol. s r.o.
Trenčín, IČO 34098763tržby 2,8 mil. € - Strojárne Prievidza s.r.o.
Prievidza, IČO 36710661tržby 2,7 mil. € - RMC s.r.o.
Nová Dubnica, IČO 31596771tržby 2,7 mil. € - LXS s.r.o.
Plevník-Drienové, IČO 36301027tržby 2,6 mil. € - LIPOELASTIC s.r.o.
Púchov, IČO 53578341tržby 2,6 mil. €
Zoznam ukazuje najviac 100 firiem. Ostatné nájdete podľa názvu alebo IČO v hľadaní.
Počty firiem k 5. 11. 2026 z verejných registrov. Všetky zdroje a licencie