Výroba - Nitriansky kraj
Počet fungujúcich firiem v odbore Výroba, Nitriansky kraj: 4 786.
Najväčšie firmy podľa tržieb (100)
- Cloetta Slovakia s.r.o.
Levice, IČO 35962488tržby 129,7 mil. € - Bourbon Automotive Plastics Nitra s.r.o. v skratke Bourbon AP Nitra s.r.o.
Čab, IČO 35882409tržby 87,4 mil. € - GU SLOVENSKO, s.r.o.
Lužianky, IČO 35793708tržby 82,6 mil. € - Hörnlein, k.s.
Šahy, IČO 36667242tržby 76,6 mil. € - Constellium Extrusions Levice s.r.o.
Levice - časť Géňa, IČO 35967480tržby 75,9 mil. € - CIKAUTXO SK s.r.o.
Nové Zámky, IČO 35918985tržby 48,7 mil. € - Nanogate Slovakia s.r.o.
Vráble, IČO 31430864tržby 42,9 mil. € - ICS Industrial Cables Slovakia, spol. s r.o.
Nitra, IČO 35970910tržby 31,9 mil. € - Air International Thermal ( Slovakia) s.r.o.
Nitra, IČO 50798162tržby 29 mil. € - FEAG Slovakia s. r. o.
Komárno, IČO 31420150tržby 27,7 mil. € - Muehlbauer Technologies s.r.o.
Nitra, IČO 36725323tržby 25,5 mil. € - G-TEKT Slovakia, s.r.o.
Nitra, IČO 51087618tržby 24,3 mil. € - SLOVENSKÉ ENERGETICKÉ STROJÁRNE a.s. (skrátene: SES a.s.)
Tlmače, IČO 31411690tržby 23,1 mil. € - RETIC, s.r.o.
Nové Sady, IČO 36540374tržby 21,8 mil. € - Brueckner Slovakia, s.r.o.
Topoľčany, IČO 36560227tržby 21,4 mil. € - Corplex Slovakia s.r.o.
Hurbanovo, IČO 55111815tržby 19,9 mil. € - CAMPRI, spol. s r.o.
Lužianky, IČO 17639719tržby 18,4 mil. € - Welding, s.r.o.
Topoľčany, IČO 36541541tržby 18,3 mil. € - SEC spol. s r. o.
Nitra, IČO 30998808tržby 17,9 mil. € - KABELSCHLEPP - SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o. v skratke KS - SYSTEMTECHNIK, spol. s r.o.
Nové Zámky, IČO 00678228tržby 17,7 mil. € - RIEKER OBUV s.r.o.
Komárno, IČO 31320929tržby 17,4 mil. € - SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.
Želiezovce, IČO 35921293tržby 17 mil. € - BCF EUROPE s.r.o.
Nesvady, IČO 36351563tržby 16,6 mil. € - Agromont Nitra, spol. s r.o.
Nitra, IČO 36546534tržby 16,5 mil. € - NOVOFRUCT SK, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 31427294tržby 16,5 mil. € - GLASORA a.s.
Nitra, IČO 52520391tržby 16,1 mil. € - Otolift Schodiskové výťahy, s. r. o.
Palárikovo, IČO 45983259tržby 14,7 mil. € - Spilatex, s.r.o.
Levice, IČO 35932139tržby 14,6 mil. € - MARTUS, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 36520012tržby 13 mil. € - PHARMAGAL - BIO, spol. s r.o.
Nitra, IČO 36528200tržby 12,9 mil. € - Menzi Muck SLOVAKIA, a.s.
Lužianky, IČO 36537365tržby 12,6 mil. € - Sika Automotive Slovakia s.r.o.
Zlaté Moravce, IČO 35927259tržby 12,4 mil. € - ALT, akciová spoločnosť (skrátene: ALT, a.s.)
Komárno, IČO 36525880tržby 11,9 mil. € - Terran Slovakia s. r. o.
Vlčany, IČO 36537420tržby 11,8 mil. € - MINITÜB SLOVAKIA spol. s r.o.
Čeľadice, IČO 34136908tržby 11,4 mil. € - Oppermann Industrial Webbing s.r.o.
Levice, IČO 36684236tržby 10,5 mil. € - UDENCO s.r.o.
Nitra, IČO 36556483tržby 10,3 mil. € - ANJ Nutrition Group s. r. o.
Šaľa, IČO 54738903tržby 9,8 mil. € - Plastika pipes, s.r.o.
Nitra, IČO 52111334tržby 9,8 mil. € - Vandoren Slovakia s. r. o.
Nitra, IČO 45620491tržby 9,5 mil. € - Motory International, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 36251674tržby 9,4 mil. € - EUROOBUV s.r.o.
Komárno, IČO 31357334tržby 9,2 mil. € - Imperial Auto Slovakia s. r. o.
Šurany, IČO 50077627tržby 8,5 mil. € - EUROSVIT, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 36532088tržby 8,3 mil. € - Swedhandel s.r.o.
Nitra, IČO 54485002tržby 8,2 mil. € - JURTON, s.r.o.
Tvrdomestice, IČO 31620426tržby 8,1 mil. € - KOMPOZITUM s.r.o.
Topoľčany, IČO 34112146tržby 8 mil. € - TOP REFAL obaly, spol. s r.o.
Tovarníky, IČO 36567256tržby 7,9 mil. € - DITL METAL, s.r.o.
Dvory nad Žitavou, IČO 35911131tržby 7,5 mil. € - FEMAD s.r.o.
Nesvady, IČO 31420290tržby 7,5 mil. € - Kufferath, s.r.o.
Nitra, IČO 36532517tržby 6,8 mil. € - MARTECH ŠAĽA s.r.o.
Šaľa, IČO 52811034tržby 6,8 mil. € - LEWEMA ŠVEC a SPOL s.r.o.
Vráble, IČO 34115820tržby 6,4 mil. € - SLOVIZOL, s.r.o.
Nitra, IČO 36732427tržby 6,2 mil. € - BETONWERK s.r.o.
Štúrovo, IČO 48149462tržby 6,1 mil. € - TOPOBAL s r.o.
Topoľčany, IČO 31432212tržby 6,1 mil. € - BT installation s.r.o.
Močenok, IČO 52039994tržby 6,1 mil. € - M-tech & Automation s.r.o.
Virt, IČO 50967355tržby 5,9 mil. € - ALCOR Signage Slovakia s.r.o.
Topoľčany, IČO 36533980tržby 5,9 mil. € - ADLO - Security Doors s.r.o.
Nitra, IČO 36333191tržby 5,5 mil. € - Woregg k. s.
Šurany, IČO 36564206tržby 5,5 mil. € - MIVA, spol. s r.o.
Nitra, IČO 17643597tržby 5,4 mil. € - CEDRO I., s.r.o.
Šurany, IČO 36546682tržby 5,1 mil. € - MaP plus, s.r.o.
Beladice, IČO 36555533tržby 5 mil. € - A.M.T. Industry s.r.o.
Kolárovo, IČO 46230351tržby 4,9 mil. € - Cover 3S, s.r.o.
Kamanová, IČO 34121641tržby 4,8 mil. € - Foreign Consult s.r.o.
Nitra, IČO 51086042tržby 4,8 mil. € - ASN METAL, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 36522147tržby 4,8 mil. € - PLASTEX, spol. s r.o.
Nitra, IČO 31342388tržby 4,8 mil. € - ONYX s.r.o.
Nové Zámky, IČO 31444067tržby 4,7 mil. € - IDO EET - Levické strojárne, s.r.o.
Levice, IČO 17642141tržby 4,6 mil. € - SPANCKO s. r. o.
Topoľčany, IČO 47489146tržby 4,6 mil. € - PETRIO, a.s.
Lužianky, IČO 35823437tržby 4,5 mil. € - HAVAMONT s.r.o.
Veľký Ďur, IČO 50854691tržby 4,5 mil. € - DREVOSKY spol. s r.o.
Skýcov, IČO 36536601tržby 4,4 mil. € - ITALZVER s.r.o.
Malý Lapáš, IČO 46566023tržby 4,4 mil. € - KRAINTEK, s.r.o.
Podhájska, IČO 31449328tržby 4,4 mil. € - SGS GLASS, s.r.o.
Nové Zámky, IČO 36822965tržby 4,4 mil. € - LEBECO s.r.o.
Kolárovo, IČO 47544783tržby 4,3 mil. € - STAVKOV, s.r.o.
Komárno, IČO 34123768tržby 4,3 mil. € - NITRAWEX spol. s r.o.
Nitra, IČO 35705914tržby 3,8 mil. € - Kameň Slovakia s.r.o.
Zlaté Moravce, IČO 35949198tržby 3,6 mil. € - UNIKOV NITRA, s.r.o.
Nitra, IČO 46920765tržby 3,6 mil. € - MVK mont, s.r.o.
Čierne Kľačany, IČO 51003929tržby 3,6 mil. € - Drevoprim Slovakia, s.r.o.
Topoľčianky, IČO 35785535tržby 3,6 mil. € - MFIN AUTOMOTIVE s.r.o.
Šaľa, IČO 52813436tržby 3,5 mil. € - ADRIATIK STONE, a.s.
Nové Zámky, IČO 46915460tržby 3,4 mil. € - Roffelsen Plastics Slovakia, s.r.o.
Šurany, IČO 36543667tržby 3,3 mil. € - CONFED SLOVAKIA s.r.o.
Komárno, IČO 36558494tržby 3,2 mil. € - I.KA. MONTÁŽE, s.r.o.
Horná Kráľová, IČO 36525901tržby 3,1 mil. € - TRACHEA TEAM s.r.o.
Topoľčany, IČO 44277890tržby 3,1 mil. € - LEVI mont s.r.o.
Šaľa, IČO 36710521tržby 3 mil. € - Wig-mag schweisser s.r.o.
Nýrovce, IČO 53531086tržby 3 mil. € - CHEMOS floormix, s.r.o.
Topoľčany, IČO 46959548tržby 2,9 mil. € - Schauer, spol. s r.o.
Nitra, IČO 34104020tržby 2,9 mil. € - CHEM - UNIO, spol. s r.o.
Chotín, IČO 36521795tržby 2,9 mil. € - POLYSACK ICT, s.r.o.
Nitra, IČO 34137769tržby 2,9 mil. € - YSSEL WOOD s.r.o.
Palárikovo, IČO 50172476tržby 2,9 mil. € - PREFA - STAV, spol. s r.o.
Solčany, IČO 34102507tržby 2,8 mil. € - KE-GROUP Property s. r. o.
Šaľa, IČO 30996503tržby 2,7 mil. €
Zoznam ukazuje najviac 100 firiem. Ostatné nájdete podľa názvu alebo IČO v hľadaní.
Počty firiem k 5. 11. 2026 z verejných registrov. Všetky zdroje a licencie