Stavebníctvo - Žilinský kraj
Počet fungujúcich firiem v odbore Stavebníctvo, Žilinský kraj: 5 411.
Najväčšie firmy podľa tržieb (100)
- XENEX, s.r.o.
Žilina, IČO 36416291tržby 20,4 mil. € - PROMTO, a.s.
Žilina, IČO 44361882tržby 19,9 mil. € - Niersberger Slovakia, s.r.o.
Žilina, IČO 36390071tržby 17,6 mil. € - STABIL, a.s.
Žilina, IČO 36378844tržby 14,6 mil. € - Oraving, s.r.o.
Dolný Kubín, IČO 31637965tržby 14,3 mil. € - Estor Building, s. r. o.
Vysoká nad Kysucou, IČO 44212933tržby 13,8 mil. € - GEOstatik a.s.
Žilina, IČO 31589057tržby 12,5 mil. € - A P I A G R A s.r.o.
Zubrohlava, IČO 31578977tržby 10,6 mil. € - Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.
Liptovský Mikuláš, IČO 31602363tržby 10,2 mil. € - PROMA ENERGY, s.r.o.
Žilina, IČO 50326350tržby 9,6 mil. € - KALORIM s.r.o.
Nesluša, IČO 50625781tržby 7,9 mil. € - Trade Lastak s.r.o.
Rabčice, IČO 50589628tržby 7,7 mil. € - PROMA, s.r.o.
Žilina, IČO 31621252tržby 7,2 mil. € - CESTY BY s.r.o.
Bytča, IČO 50688227tržby 6,3 mil. € - ČENĚK A JEŽEK SK s.r.o.
Žilina, IČO 50364715tržby 6,1 mil. € - OravPit, s. r. o.
Sihelné, IČO 36848336tržby 5,6 mil. € - I.N.V.E.S.T. a.s.
Oravská Jasenica, IČO 36398594tržby 5,6 mil. € - PSK elektro, s. r. o.
Žilina, IČO 43849784tržby 5,6 mil. € - IMPERIAL - INVEST, a. s.
Turčianske Teplice, IČO 35934221tržby 5,5 mil. € - MIRANO, s.r.o.
Oravská Lesná, IČO 36430200tržby 5,5 mil. € - Gerüstbau TEAM, s. r. o.
Rajec, IČO 52134474tržby 5,3 mil. € - MARSUPIUM s.r.o.
Krásno nad Kysucou, IČO 50980556tržby 4,9 mil. € - Applipower, s.r.o.
Žilina, IČO 44999631tržby 4,4 mil. € - STAVEBNÝ PODNIK s.r.o.
Námestovo, IČO 36373249tržby 4,2 mil. € - EKONOMSERVIS, s. r. o.
Staškov, IČO 36429392tržby 4,1 mil. € - M - SILNICE SK s.r.o.
Žilina, IČO 36833380tržby 4 mil. € - SLOV MAL STAV-SK, s.r.o.
Čadca, IČO 46749063tržby 3,6 mil. € - JM. Jumako, s.r.o.
Rabča, IČO 51481103tržby 3,5 mil. € - LGS Build together, s.r.o.
Rabčice, IČO 50983024tržby 3,5 mil. € - IN-CUBE, s. r. o.
Rudina, IČO 56350015tržby 3,4 mil. € - Lu - Vas, s. r. o.
Lietavská Svinná, IČO 36427845tržby 3,4 mil. € - ELMS, s.r.o.
Vysoká nad Kysucou, IČO 45900540tržby 3,4 mil. € - PILSKA s. r. o.
Oravská Polhora, IČO 36404667tržby 3 mil. € - MIKRA SK, s.r.o.
Čadca, IČO 36505005tržby 3 mil. € - VIZI Group s.r.o.
Kysucké Nové Mesto, IČO 53190076tržby 2,9 mil. € - RP solutions, s. r. o.
Martin, IČO 52631257tržby 2,8 mil. € - JAMANAT, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto, IČO 36410233tržby 2,8 mil. € - OMEXOM Slovensko s. r. o.
Žilina, IČO 44471467tržby 2,8 mil. € - RTON Stabilizácie spol. s r. o.
Martin, IČO 36827037tržby 2,7 mil. € - HALSTAV, s.r.o.
Rajec, IČO 46951954tržby 2,7 mil. € - Aenor s.r.o.
Liptovský Mikuláš, IČO 51691876tržby 2,6 mil. € - HAES s. r. o.
Turzovka, IČO 45419981tržby 2,3 mil. € - IMVsolutions, s. r. o.
Dolný Kubín, IČO 53427203tržby 2,2 mil. € - ŠD-STAVBY, s.r.o.
Žilina, IČO 45251924tržby 2,1 mil. € - ŠTROB - SLOVAKIA s.r.o.
Kysucké Nové Mesto, IČO 36390445tržby 2,1 mil. € - B.K.B s.r.o.
Žilina, IČO 47557087tržby 2,1 mil. € - Kol-Mar Plus s.r.o.
Bytča, IČO 52102947tržby 2,1 mil. € - JARS elektro, s.r.o.
Žilina, IČO 47381850tržby 2,1 mil. € - SPORT SERVICE, s.r.o.
Diaková, IČO 36785571tržby 2 mil. € - PRESSLIFTS s. r. o.
Námestovo, IČO 52226492tržby 2 mil. € - Obnovstav, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto, IČO 36439746tržby 1,9 mil. € - ToBul, s. r. o.
Mútne, IČO 52985636tržby 1,9 mil. € - Manak s. r. o.
Konská, IČO 53028856tržby 1,9 mil. € - MARO, s.r.o.
Sučany, IČO 36407020tržby 1,9 mil. € - STAVOTECH SK, s.r.o.
Námestovo, IČO 48062740tržby 1,9 mil. € - MARPAL s.r.o.
Kysucké Nové Mesto, IČO 46947035tržby 1,9 mil. € - MIRACI elektro plus, s.r.o.
Čadca, IČO 36404781tržby 1,9 mil. € - LEGAN, s.r.o.
Oščadnica, IČO 36413496tržby 1,9 mil. € - BMK development, s. r. o.
Hôrky, IČO 52363295tržby 1,8 mil. € - Ewastav s.r.o.
Oravská Poruba, IČO 46773894tržby 1,8 mil. € - STOPKRIMI, s.r.o.
Žilina, IČO 31609139tržby 1,8 mil. € - VMS Mont s.r.o.
Oravská Polhora, IČO 51188015tržby 1,8 mil. € - MAIS-SK, spol. s r.o.
Martin, IČO 44436122tržby 1,7 mil. € - Elektro a spol., spol. s r.o.
Ružomberok, IČO 31625312tržby 1,6 mil. € - B-ing, s. r. o.
Žilina, IČO 52519911tržby 1,6 mil. € - BARANI DESIGN, s.r.o.
Liptovský Mikuláš, IČO 45975710tržby 1,6 mil. € - TREOS s.r.o.
Liptovský Mikuláš, IČO 36398667tržby 1,6 mil. € - PRONAHT, s. r. o.
Dolný Kubín, IČO 51689006tržby 1,6 mil. € - RSM-TEAM, s. r. o.
Dolná Tižina, IČO 53130898tržby 1,6 mil. € - TAX HOLDING s.r.o.
Ružomberok, IČO 50595075tržby 1,6 mil. € - KRATIS s.r.o.
Kysucký Lieskovec, IČO 46255443tržby 1,6 mil. € - HermStav, s. r. o.
Žilina, IČO 54386926tržby 1,6 mil. € - Aledo.sk s.r.o.
Žilina, IČO 50783572tržby 1,5 mil. € - KAMP-elektro, s. r. o.
Vavrečka, IČO 54184487tržby 1,5 mil. € - BOMAREX SK s.r.o.
Mojš, IČO 50385445tržby 1,5 mil. € - Z-mont s.r.o.
Oravská Jasenica, IČO 36393860tržby 1,5 mil. € - ATEL s. r. o.
Rabča, IČO 55858716tržby 1,5 mil. € - EKONORM, s. r. o.
Staškov, IČO 35927151tržby 1,5 mil. € - Fajninstalater, s. r. o.
Staškov, IČO 52213170tržby 1,4 mil. € - VODAKAN, s.r.o.
Košťany nad Turcom, IČO 36374521tržby 1,4 mil. € - NYPRE s. r. o.
Žilina, IČO 52897648tržby 1,4 mil. € - InstalBau s. r. o.
Čadca, IČO 51956071tržby 1,4 mil. € - SAKSON P+V, s.r.o.
Staškov, IČO 36406341tržby 1,4 mil. € - ALPHA Builders s. r. o.
Žilina, IČO 54647118tržby 1,4 mil. € - HAGEOS, spol. s r.o.
Liptovský Hrádok, IČO 31624057tržby 1,3 mil. € - GFCH spol. s r.o.
Žilina, IČO 00614521tržby 1,3 mil. € - GAMAT, s.r.o.
Liptovský Mikuláš, IČO 51958457tržby 1,3 mil. € - P - MAL Color, spol. s.r.o.
Námestovo, IČO 36358207tržby 1,3 mil. € - PSK group, s.r.o.
Rajecké Teplice, IČO 47342064tržby 1,3 mil. € - TIMEX Turzovka, s.r.o.
Turzovka, IČO 44258011tržby 1,2 mil. € - PROVEST, spol. s r.o.
Trstená, IČO 31621406tržby 1,2 mil. € - FinCOR, s.r.o.
Žilina, IČO 45409587tržby 1,2 mil. € - BTI s. r. o.
Žilina, IČO 47619503tržby 1,2 mil. € - ArbeitsPartner s. r. o.
Žilina, IČO 55058914tržby 1,2 mil. € - RUBING SLOVAKIA, s.r.o.
Čadca, IČO 36399434tržby 1,2 mil. € - Elmost - de, s.r.o.
Čadca, IČO 51005506tržby 1,2 mil. € - PROFI-EU s.r.o.
Rabčice, IČO 51993554tržby 1,2 mil. € - Vojtas Dlažby, s.r.o.
Mútne, IČO 50438255tržby 1,2 mil. € - RICoS, a.s.
Žilina, IČO 36397911tržby 1,2 mil. € - PPV homes, s.r.o.
Čadca, IČO 46078614tržby 1,2 mil. €
Zoznam ukazuje najviac 100 firiem. Ostatné nájdete podľa názvu alebo IČO v hľadaní.
Počty firiem k 5. 11. 2026 z verejných registrov. Všetky zdroje a licencie